29 січня у школі пройшов Урок мужності "Пам'яті героїв Крут: 100-річчя подвигу", який підготували з учнями 7 і 8 класів педагог-організатор Бондарук В. В. та вчитель історії Мельничук А. О. Ведучими заходу були учні 7 класу Грищук Т. та Пилипчук Н. Зворушливо лунали поетичні рядки з вуст читців 8 класу про "славних мучеників українських", патріотичні пісні у виконанні учнів. Усі присутні переглянули відеофільм, створений на основі історичних документів, про героїчний подвиг студентів і гімназистів 29 січня 1918 року під Крутами. Нехай у віках живе пам'ять про мужність і героїзм української молоді.

22 січня 2018 року відбулася загальношкільна тематична лінійка, присвячена Дню Соборності України. Учні 9 класу виступили із інформаційними повідомленнями про визначну подію в історії України - підписання Акту Злуки. Усі присутні вчителі та учні відчули актуальність тогочасних подій і їх єдність із сьогоденням.

21 листопада - День Гідності і Свободи

Вітаємо...

переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

Українська мова

Голуб Оксана, 8 клас

Ходоровська Орися, 9 клас;

Географія

Романюк Ірина, 8 клас

Ходоровська Орися, 9 клас;

Історія

Романюк Ірина, 8клас

Ходоровська Орися, 9 клас;

Хімія

Павлік Наталія, 9 клас;

Біологія

Романюк Ірина, 8 клас

Клехо Ангеліна, 9 клас;

Фізика

Клехо Ангеліна. 9 клас

Трудове навчання

Бабій Дмитро, 8 клас

Бажаємо успіху у ІІ етапі олімпіад!

Зоря учительської долі

29 вересня у школі відбулося святкування Дня учителя. До нього заздалегідь готувалися учні 8-9 класів. Адже у цей день вони спробували себе у ролі вчителів. Цілеспрямовані та відповідальні - саме такими були у цей день старшокласники, і тому успішно справились із покладеними на них обов'язками. Педагог-організатор школи Бондарук В. В. підготувала з учнями святкову розважальну програму для вчителів. Чудовими ведучими програми  були Голуб Андрій та Павлік Наталя, радували співом наставників Кравчук Богдана та випускниця школи, а нині її працівник Бондарук Валентина. Щирі привітання та побажання добра, миру та енергії в роботі линули від учнів педагогам. А яскрава "циганка" Богдана Ващук "наворожила" їм довгого віку та плідної праці у стінах рідної школи.

Із новими силами - у новий навчальний рік

  Організовано розпочався  2017 - 2018 навчальний рік у ЗОШ І - ІІ ст с. Ощів.1 вересня школа запросила усіх 66 школярів, їх батьків, гостей на Свято першого шкілього дзвоника. Особливо хвилюючим був цей день для п'яти першокласників, адже це перший день їх перебування у школі, яка стане їм другою домівкою. Із привітальним словом звернулася до присутніх директор школи Притолюк Н. Р. Вона висловила вдячність батькам, вчителям, техпрацівникам, які доклали чимало зусиль для підготовки школи до нового навчального року. На святковій лінійці виступили сільський голова Войтович Т. А., настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Ощів отець Роман, перша вчителька першокласників Годлевська Т. М. Після  святкової лінійки для усіх школярів та їх батьків класними керівниками було проведено перший урок, присвячений європейському напрямку розвитку України, та загальношкільні батьківські збори. Із першим    уроком розпочалася щорічна подорож у країну Знань. Успішного вам  навчального року, любі діти і вчителі!

Свято останнього шкільного дзвінка

   Срібними переливами пролунав останній шкільний дзвінок і сповістив про завершення навчального року. Звичайно ж, це свято з нетерпінням чекав кожен учень. Із привітанням до школярів, батьків, гостей звернулась директор школи Притолюк Н. Р., вручила грамоти відділу освіти Горохівської райдержадміністрації переможцям предметних олімпіад та конкурсів, подяки батькам учнів. На святі були присутні гості: представник Горохівської райдержадміністрації

Е. Довгополова, сільський голова Войтович Т. А. , які побажали учням веселих канікул, а випускникам - успішної здачі державної підсумкової атестації. Благословив випускників на щасливу життєву дорогу настоятель храму с. Ощів Роман Світлик.  "Абетка" від першокласників для випускників, традиційні атрибути свята стрічки і дзвіночки,  вишиті  рушниках, пахощі весняних квітів надавали святу атмосфери схвильованості, щирості почуттів, незабутніх вражень.

Відкриття спортивного майданчика

     24 травня у школі панувала атмосфера радості і піднесення. Адже завдяки спільній турботі громади села Ощів, Терешківцівської сільської ради та благодійного фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" на території школи було відкрито дитячий спортивний майданчик. Із вітальними словами до присутніх на урочистому відкритті  звернулися представник фонду Людмила Марадевич, секретар Терешківцівської сільської ради Олена Гавель та директор школи Наталія Притолюк. Від імені усіх батьків учнів подякувала благодійникам за сприяння дітям у фізичному розвитку Юлія Мельничук. Жваво і емоційно пройшли ігрові естафети та вправи на спортивних спорудах, проведені з юними спортсменами вчителем фізичної культури Василем Петровичем Рафаловичем. Всі учасники свята та гості спільно сфотографувались на згадку.

Тиждень англійської мови в школі

З 13.03 по 17.03.2017р. учителем англійської мови Сак І.О.  було проведено тиждень англійської мови в школі

 

Метою проведення тижня англійської мови    є удосконалення знань, вмінь  та навичок отриманих на уроках англійської мови; розширення світогляду; розвиток творчих здібностей, самостійності; заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

 

Розпочався тиждень з урочистої лінійки на тему «Англійська мова – мова міжнародного спілкування», під час якої учні 7 класу розповіли про роль іноземної мови у світі та її значення для людини.

 

В рамках тижня іноземної мови було проведено такі заходи: брейн-ринг “Who knows English better”(4-5 кл.), виховні заходи  Alice in the Wonderland”(2-4кл.), “ Welcome to the Kingdom of English”(5-8 кл) , “Shakespeares Party”(6-9 кл.),конкурс на краще виготовлення  стінгазети “We love Ukraine”. Для розвитку сприйняття мови на слух  та стимулу до вивчення англійської мови учні початкових класів переглянули англомовні мультфільми.

 

Мета була досягнута, адже учні отримали задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різних конкурсах та виховних заходах.

 

Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами.

 

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!

 

Відкриття Куточка Слави Героїв у школі

17 лютого відбулося відкриття куточка національно-патріотичного виховання у школі. На свято був запрошений настоятель Хресто-Воздвиженського храму с. Ощів отець Роман, який здійснив обряд освячення стендів. Учасники АТО, жителі с. Ощів Дмитрук О. В. та Одолінський В, В. поділилися спогадами про перебування в зоні ведення бойових дій. Діти з цікавістю розглядали складові сухпайка, які привіз Дмитрук О. В. із зони АТО. Всі присутні вшанували пам'ять  героїв, які загинули за незалежність України.  

21 листопада - День Гідності і Свободи

Олімпійський тиждень в школі

З 5 по 12 вересня 2016 року у школі проходив Олімпійський тиждень. Для учнів 5-9 класів вчителем фізкультури були проведені змагання з бігу на дистанцію 600 м і 1000 м  (хлопці) та 800 м (дівчата)а також із міні-футболу. На  лінійці було підведено підсумки тижня, оголошено кількість учасників змагань по класах, відзначено високу активність учнів 6 - 8 класів. Переможцям змагань на загальношкільній лінійці вручені грамоти. А для учнів 1-4 класів організовано конкурс малюнків "Я- олімпієць" та естафети. Цікавою і пізнавальною для школярів була тематична лінійка про історію і сучасність Олімпійського руху, яку підготували учні 8 класу.  

 

Щасливої подорожі у Країну Знань!

     Кораблик дитинства мого відплива...

 

   10 червня об11.00 год в приміщенні клубу с. Ощів відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9 класу. Розпочалося свято виконанням Державного Гімну України. Привітала із закінченням школи своїх вихованців директор школи Притолюк Н. Р. Безліч щирих, приємних слів про кожного випускника линуло із уст директора, побажання успіху у досягненні мети. До привітань приєдналися сільський голова Войтович Т. А., настоятель храму с. Ощів ієрей Роман, перша вчителька випускників Шеремета А. В., класний керівник

Новосад В. Я. Із словами вдячності вчителям, із приємними спогадами про кращі роки дитинства прощалися випускники із рідною школою. Їз короваєм на вишитому рушнику благословляли своїх дітей батьки. Для всіх гостей випускники виконали вальс.

Щасливої вам життєвої дороги, дорогі наші випускники!

До уваги учнів, вчителів, батьків!

 

  27 травня 2016 року на засіданні педагогічної ради було прийнято рішення (протокол №5) про перевід учнів 1 - 4 класів до наступних класів.

                                                                          Дирекція школи

   09 червня 2016 року на засіданні педагогічної ради школи було прийнято рішення (протокол №6) про переведення учнів 5 - 8 класів до наступного класу на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного ) оцінювання учнів.

                                                                  Дирекція школи

Відкриття Меморіальної дошки Павлюку Володимиру

 

    11 травня відбулося відкриття Меморіальної дошки воїну, який загинув в АТО, випускнику нашої школи Павлюку Володимиру. Мітинг розпочався освяченням Меморіальної дошки, яке здійснив настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Ощів ієрей Роман. З болем у серці і сльозами на очах згадували героя його вчителі, однокласники і його рідня. Вшанували пам'ять загиблого голова райдержадміністрації Матвєєва Л. М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Білик В. І., заступник голови районної ради Клемба В.Б., депутат районної ради Магурчак В., сільський голова Войтович Т.А. Учні школи, запаливши свічки Пам'яті, покладали квіти до Меморіальної дошки. Для кожного школяра мітинг був уроком мужності, патріотизму.

ЧОРНОБИЛЬСЬКА СЛЬОЗА ОБПІКАЄ ДУШУ.

Цієї весни годинник життя відрахував 30 років Чорнобильської катастрофи. 26 квітня – День пам’яті. День скорботи і роздумів. Тривогою і болем наповнена ця сторінка в історії України.

         Учні та вчителі Ощівської ЗОШ І-ІІ ст. напередодні і в цей день згадували про загиблих та ліквідаторів наслідків аварії. На їхньому прикладі ми повинні навчитись дбайливо ставитись до природи, до екологічної ситуації в Україні, до людей- героїв. Стати гуманнішими та людянішими у цей нелегкий час.

         Протягом тижня у школі проводились різні тематичні заходи, виховні годині, усні журнали – приуроченні 30 –м роковинам Чорнобильської трагедії. 25 квітня з ініціативи Рафалович Г.Ф. учні переглянули документальний фільм про Чорнобильську катастрофу. 26 квітня відбувся захід –реквієм, участь в якому взяли учні 7-9 класів. Слова, які прозвучали із уст ведучих, учасників, які намагались як найкраще передати трагічність цієї скорботної події, не залишили нікого байдужим. Учні дізнались імена пожежників, які першими прибули на місце трагедії і які першими ввійшли в небуття; дізнались як важко було людям покидати свої домівки; які страшні наслідки залишила нам Чорнобильська трагедія. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто цінною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. На завершення заходу усі учасники звернулись до Бога з проханням: хай не повториться це ніколи!

         Урятований світ –найкращий пам’ятник тим, хто загинув у Чорнобильському пеклі. Пам’ятати про трагедію, робити все щоб таке лихо більше ніколи не повторилось та не забувати про загиблих – це наш з вами обов’язок.

  «Тиждень англійської мови»     

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий.

Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів.

  З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання  у школі з 15-18 лютого було проведено «Тиждень англійської мови».

В рамках тижня іноземних мов відбулися такі заходи: конкурс на виготовлення проекту «Welcome  to Great Britain» (5-9 кл.), змагання

 « English marathon  races» між учнями 7 і 9 класу,  інтелектуальна гра «Weak Stick»(6-9кл.), олімпіада з англійської мови для учнів 4 класу,виховний захід «Happy English»(3-7 кл).

Діти старанно виконували завдання та щиро раділи маленьким перемогам.

Такі заходи підвищують інтерес учнів до уроків англійської мови, виховують повагу до традицій і культури країни, мову якої вивчають, формують соціокультурну компетенцію учнів.

  Проведений тиждень показав, що учні не байдужі до вивчення англійської мови,вміють розвивати свою пам’ять, увагу, творчі здібності, вдосконалюють мовні, мовленнєві навички, люблять позаурочні заходи,  виявляють акторську майстерність та беруть активну участь у конкурсах.

Дякуємо учням школи за  участь у проведенні тижня англійської мови. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

 

Good luck!!!

22 січня, у День Соборності України, у школі пройшла тематична лінійка, яку підготувала вчитель історії Мельничук А. О. з учнями 7 класу. Гортаючи сторінки славної історії нашої держави, учні розповіли про умови, в яких відбулося підписання Акту Злуки, провели паралель між тодішніми і сучасними подіями в Україні, нагадали про відомі постаті, які відіграли велику роль у нашому державотворенні. 

"Різдвяна зірка над світом засіяла" - під такою назвою 22 січня у школі пройшов конкурс колядок і щедрівок для учнів 5-9 класів. Усі учасники при допомозі класних керівників та вчителя музики старанно підготувалися до конкурсу. Тому порадували глядачів майстерним виконанням як добре відомих, так і нових для виконавців і слухачів колядок і щедрівок. Вдало доповнювали святкову композицію атрибути колядників: дзвіночки, зірка, яскравий одяг. Переможцями конкурсу визнано: І місце - гурт колядників з 5 класу, ІІ місце розділили учні 7 і 8 класів, ІІІ місце  - учні 6 і 9 класів.  

Новорічне свято в школі

     26 грудня Дід Мороз і Снігуронька запросили усіх учнів 5-9 класів, їх батьків та вчителів на веселу Новорічну виставу, яку підготували учні, класні керівники  та педагог-організатор. Учасники дійства  подарували глядачам феєричні новорічні сценки, чудові пісні і море позитивних емоцій від споглядання неперевершеної гри акторів, розмаїття шкільних талантів , фантазії і творчості при підготовці костюмів. Нехай же новий 2016 рік принесе мир і спокій нашій Україні, добробут і злагоду у кожну оселю!

День святого Миколая

18 грудня у школі відбулося очікуване із нетерпінням для усіх молодших школярів свято "Святий Миколай по землі ходить". Його підготували і провели класні керівники Шеремета А. В., Годлевська Т. М., Дмитрук Л. А. До цього дня діти підготувалися старанно: декламували вірші, співали пісні на пошану святого, водили хороводи. У костюмах лісових звірят, ангеликів, веселих чортенят важко було впізнати звичних школярів. Присутній на святі настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Ощів отець Роман розповів дітям про доброчинні діяння святого Миколая, висловив сподівання, що своїми добрими вчинками діти множитимуть добро на землі. Веселим настроєм, яскравістю сценічної композиції запам'яталося батькам, вчителям і дітям свято, а молодшим школярам ще й, звичайно, солодкими подарунками від святого Миколая

Вітаємо переможців

ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

із базових дисциплін у 2015 - 2016 навчальному році

 

7 клас

 

Клахо Ангеліна -       І місце з фізики

                                   ІІ місце з української мови

8 клас

 

Хом'як Олег -             ІІ місце з біології

 

9 клас

 

Брикайло Богдана - ІІІ місце з історії

                                   ІІІ місце з біології  

 

Вітаємо...

...переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін:

Клехо Ангеліна (7 клас) - українська мова, фізика

Павлік Наталія (7 клас) - фізика

Хом'як Олег (8 клас) - біологія, фізика

Федонюк Іванна (8 клас) - історія

Брикайло Богдана (9 клас) - біологія, англійська мова, історія

Касперська Світлана (9 клас) - українська мова, географія, фізика, хімія

Рудчик Діана (9 клас) - правознавство

Пельц Сергій (9 клас) - трудове навчання

Бажаємо успіху у ІІ етапі олімпіад!

Посвята у козачата

15 жовтня відбулася посвята у козачата учнів 5 класу. На Козацькій раді всі курінні отамани дали згоду на зарахування нового куреня імені Петра Сагайдачного до славного Козацького коша, про що кошовий отаман Кузьмич Тарас засвідчив реєстровою грамотою. А передували цьому випробування для учнів 5 класу, з якими вони вправно впоралися. Це і змагання на спритність, силу, витривалість, перевірка знань про традиції та звичаї козаків, вправи на кмітливість та увагу. Серед гостей свята були  батьки учнів 5 класу, які допомагали у підготовці заходу.

Шкільне Свято квітів

18 вересня школа наповнилася пахощами осінніх квітів. Адже в цей день проводилось Свято краси, осені та квітів. Усі учні 5-9 класів та їх класні керівники старанно та наполегливо до нього готувались. Кожен клас підготував по 2-4 композиції із осінніх квітів, овочів та фруктів, природного матеріалу. Кожна композиція і їх захист були неповторними. Журі оцінювало їх у 5 номінаціях. Переможці отримали грамоти на загальношкільній лінійці.

16 травня - День Європи

З 16 по 20 березня для учнів 3-4 класів було проведено Тиждень здоров'я, який підготувала і провела класний керівник 3-4 класів Шеремета А. В. Цікаво і захоплююче пройшли змагання "Веселі старти", урок-свято "Захистимо світ від пожеж", "Загадки світлофора Моргайка". Пізнавальними для учнів були конференція "Найдорожчий скарб людини", випуск газет "Здоров'ятко" (3 кл.) та "Найдорожчий скарб - здоров'я" (4 кл.), вікторина "Дорожня грамота". Із батьками учнів було проведено батьківські збори-диспут "Заохочення і покарання у навчанні і вихованні дітей". Кожен учень отримав заохочувальну грамоту за активну участь у заходах.

З 10 по 20 березня у школі пройшла Декада словесності. Розпочалася декада із тематичної лінійки "Не перебрати квітів у цьому вінку" (про жінок-письменниць) та Шевченківської вікторини. Вчитель української мови та літератури Новосад Н. В. протягом декади провела із учнями ряд цікавих, змістовних заходів: літературно-мистецька вітальня "Розмова із Кобзарем" (8-9 кл.), урок-квест "Сторінками улюблених книжок" (5 кл.), гра "Літературний дартс" (7 кл.), літературне кафе "Перехрестя" (8 кл.), інтегрований літературно-музичний урок "Моє серце в верховині" (6 кл.), "Скайп-зустріч із Ліною Костенко" (7 кл.)

06 березня у школі проведено тематичну лінійку, присвячену 200- річчю з дня народження М. Вербицького та 150-ій річниці першого публічного виконання Державного Гімну України. Учні 9 класу (класний керівник Рафалович В. П.) підготували інформацію про створення Гімну України, зробили короткий екскурс у минуле нашого народу, у ті сторінки, що пов'язані із споконвічними символами баротьби за волю і незалежність.

Вітаємо

переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін:

Новосад Р. (9 клас)

І місце історія

ІІ місце українська мова;

Пивовар В. (9 клас)

ІІ місце англійська мова

ІІ місце хімія

ІІІ місце біологія;

Антонюк Д.(9 клас)

ІІІ місце географія

Брикайло Б.(8 клас)

ІІІ місце біологія

Касперська С.(8 клас)

ІІ місце фізика


Так тримати!!!

22 січня  - День Соборності України. На відзначення свята у школі пройшов тематичний захід "Україна єдина була, є і буде", який підготувала з учнями 8 класу Поліщук І. М. Цікавою для учнів була зустріч із випускником школи, нині викладачем Луцького НТУ, кандидатом історичних наук Костюком М. П., який наголосив на важливості вивчення і дослідження історичного минулого свого краю, запропонував допомогу і підтримку у пошуковій діяльності школярів у відкритті невідомих сторінок історії с. Ощів.

20 січня у школі відбулося народознавче свято " Прийшли до хати три празники в гості", яке підготувала педагог-організатор з учнями 5-6 класів. Діти дізнались про цікаві обрядові дійства, якими наповнені зимові святки із сивої давнини і до наших днів. Лунали колядки і щедрівки від учасників свята.

З Новим 2015 роком!

Незабаром Новий рік

Переступить ваш поріг

Хай до вас він завітає

З тим, що серце забажає,

Подарунків цілий міх

Покладе на ваш поріг.

Такі вітання линули від учасників новорічного свята у нашій школі. Святковий ранок для учнів 5-9 класів розпочався о 12.00 год. Казкові  герої запросили всіх у казку, яка закінчилася цікавими іграми і розвагами.  Кожен клас підготував гумористичні сценки, пісні, танці. Дід Мороз і Снігуронька привітали учнів, вчителів, батьків з наступаючим 2015 роком, побажали миру, добробуту і взаєморозуміння.

27 листопада у 5 класі (класний керівник Івашко О. І.) відбувся день відкритих дверей для батьків та вчителів. Присутні батьки учнів відвідали уроки математики, іноземної мови, світової літератури та історії. Після проведених уроків шкільний психолог Кравчук Л. В. надала батькам рекомендації щодо покращення процесу адаптації їх дітей до навчання в основній школі. Завершився день родинним святом "День подяки", який підготувала і провела Івашко О. І.

21 листопада у 7 класі (класний керівник Новосад Н. В.) було проведено день відкритих дверей. Запрошені батьки учнів були присутні на уроках української мови, математики, географії, історії та світової літератури. Після уроків класні керівники 7 та 8 класів Новосад Н. В. та Новосад В. Я. провели змістовний, зворушливий захід - урок мужності "З нами сила архистратига Михаїла", присвячений річниці Майдану та Дню Гідності і Свободи.

З 10 по 17 листопада у школі пройшов тиждень знань безпеки життєдіяльності. Проведені різноманітні за змістом і формою заходи. Цікавими для молодших школярів були розвага "З вогнем не жартуй" (Годлевська Т. М) та акція "Лист пораненому" (Шеремета А. В). Можливість відпрацювання практичних навичок поведінки під час небезпечних ситуацій мали учні 5-9 класів під час проведення ток-шоу "Скажемо:"Ні!" всім пожежам на землі" (Рафалович Г. Ф.) та сценічної композиції "Завжди: у холод, спеку дотримуйся правил безпеки" (Новосад Н. В.)

Урок мужності у школі

22 жовтня у школі пройшла тематична лінійка "Мужності героїв-слава", яку підготувала і провела керівник Музею Бойової слави нашої школи Бабій Г. Ф. На лінійку був запрошений житель села Ощів, учасник АТО Сенюта Ю. І. Він з хвилюванням розповідав учням про героїзм воїнів-захисників цілісності нашої держави, про важкі солдатські будні, відповідав на запитання присутніх у залі учнів і вчителів. Школярі адресували воїнам поетичні рядки, патріотичні пісні

День відкритих дверей у 2 класі

14 жовтня класний керівник 2 класу Годлевська Т. М. та її вихованці запросили батьків учнів та вчителів школи на відкритий урок літературного читання. Учні продемонстрували свої читацькі навички, рівень розвитку зв'язного мовлення. Після уроку відбувся круглий стіл із проблеми " Як допомогти дитині вчитися", у роботі якого взяли участь батьки учнів, класний керівник, заступник директора із навчально-виховної роботи та шкільний психолог. У процесі невимушеного спілкування усі вихователі виробили єдині підходи та вимоги щодо формування загальнонавчальних умінь і навичок учнів.

Вітаємо!..

...Дубовика Володимира, учня 7 класу, переможця районного конкурсу малюнків на тему "Ми - діти козацького роду" (І місце). Бажаємо нових творчих успіхів!

Україна - єдина країна

Ласкаво відкрила двері наша школа для 61 учня 1 - 9 класів. Навчальний рік, як завжди розпочався урочистою лінійкою, на яку зійшлись не тільки школярі, вчителі та їх батьки, а й запрошені гості. Після лінійки класні керівники провели з учнями перший урок, тема якого "Україна - єдина країна". Діти на конкретних прикладах героїзму і відданості воїнів-учасників АТО, героїв Небесної сотні вчилися любити рідну Батьківщину, поважати її символи, не забувати національних героїв, гордитися за свій народ.

У літечко веселе відкрила школа двері!..

Такими словами розпочалось свято відкриття літнього оздоровчого табору з денним перебуванням "Веселка", який гостинно запросив на оздоровлення 35 учнів 1 - 8 класів нашої школи. Діти об'єднались у два загони: "Живчики" (вихователі Новосад Н. В.  та Івашко О. І.) і "Краплинки-веселинки" (вихователі Поліщук І. М. та Шеремета А. В.), які представляли на святі свої девізи, загонові пісні. Із привітанням до всіх присутніх звернулась директор школи Притолюк Н. Р., яка відмітила важливість турботи уряду нашої держави про оздоровлення і відпочинок  школярів, створення всіх необхідних для цього умов. У виступі директора табору Костюка М. М прозвучали побажання хорошого відпочинку, набуття нових умінь і навичок, позитивного настрою усім дітям . Старший вихователь Мельничук А. О. повідомила про план заходів упродовж роботи табору. 

   "Веселка, веселка із сонця й води,

    Ми сильними й дужими будем завжди", - під таким оптимістичним девізом продовжує свою роботу табір радості, дружби та здоров'я .

17 квітня - народознавче свято "Паска в гості завітала"

На таку тему відбувся виховний захід для учнів 1 - 4 класів у формі усного журналу, який підготувала педагог-організатор нашої школи. Із сторінок журналу діти дізналися про традиції писанкарства на Україні, символічність кольорів та зображень, техніки виготовлення писанок, звичаї Великодніх свят. Із захопленням молодші школярі "складали "Великодній кошик та розгадували кросворд, відгадували загадки про традиції Великодніх свят. Усі діти ділилися своїми сподіваннями та очікуваннями від святкування Паски.

21 лютого - Свято здоров'я

 Як відомо, турбота про здоров'я дитини, формування навичок здорового способу життя - головні завдання, які стоять в центрі уваги кожного вчителя. І важливо, щоб із початкових класів учні набули необхідних життєвих навичок, що сприяють збереженню і зміцненню здоров'я кожного школяра. Щоденно класовод 2,3 класів Шеремети А. В. приділяє велику увагу формуванню здоров'язбережувальних компетентностей своїх вихованців. І як результат  - діти з усією старанністю і відповідальністю під керівництвом Алли Володимирівни підготували Свято здоров'я, учасниками якого були самі учні, їх батьки, учитель фізичної культури. Молодші школярі продемонстрували знання набутих навичок особистої гігієни, дотримання режиму праці і відпочинку. Допомагали їм у цьому казкові герої: Мийдодир, Карлсон, Русалонька. Цікавими для дітей були виступи їх мам про користь вітамінів, вибір зубної пасти, значення щеплень. А вчитель фізкультури Рафалович В. П. порекомендував учням корисні вправи ранкової зарядки, наголосив на необхідності щоденного їх виконання. Веселі сценки за участю учнів 6, 7 класів, танці та пісні сприяли емоційному піднесенню, позитивному налаштуванню на зміцнення здоровя. Директор школи Притолюк Н. Р. звернула увагу батьків на необхідності єдності зусиль школи і сім'ї щодо профілактики захворюваності школярів, проінформувала про якість харчування дітей в школі, дотриманняучнями основних санітарно-гігієнічних вимог, контроль з боку вчителів і дирекції школи. Завершилось свято смачним вітамінним столом, який підготували батьки для дітей. 

13 лютого - День відкритих дверей

Гостинно відкрила школа двері для батьків учнів 8 класу (класний керівник Рафалович В. П. ) У програмі дня - відкриті уроки біології, світової літератури, всесвітньої історії, іноземної мови, геометрії. Після спостереження проведених уроків батьки поділилися своїми враженнями і висновками. Учні порадували рідних своїми здобутками і успіхами. Завершився день народознавчим святом "Благослови, мати, весну закликати", яке діти підготували із класним керівником.

06 лютого - конкурс читців поезії Т. Г. Шевченка

Учасниками шкільного етапу конкурсу були учні  3 - 8 класів. Найбільш активними - учні 5 і 7 класів (по 4 учасники). Журі відзначили виразність читання Кубської І. (3 клас), Рудчик Д. (7 клас). Однак переможцем конкурсу визнано ученицю 7 класу Родзінську Д., яка продовжить боротьбу за перемогу в окружному етапі конкурсу .

28 грудня - Новорічне свято

24 грудня. Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Новосад Роман, 8 клас

І місце - українська мова

І місце - історія

ІІ місце - географія

Пивовар Вікторія,8 клас

ІІ місце - англійська мова

ІІ місце - біологія

Рудчик Андрій, 9 клас

ІІІ місце - фізика

ІІІ місце - історія

Родзінська Дарина, 7 клас

ІІ місце - українська мова

Так тримати!!!

04 жовтня - День учнівського самоврядування у школі

З нагоди професійного свята - Дня Учителя учком школи організував День учнівського самоврядування. Учні 9 класу вперше побували в ролі вчителів та дирекції школи, а для рідних учителів підготували святковий "Вчительський вогник". У програмі свята - літературні і музичні вітання.  Безліч приємних вражень та позитивних емоцій залишилось у всіх присутніх.

    Зі святом вас, дорогі учителі! Нехай ніколи не згасає у ваших серцях вогник тепла і любові до дітей.

20 вересня

Вітаємо переможців шкільного Свята квітів!

І місце  - учні 8 класу (класний керівник Рафалович В. П.) у номінації "Краще художнє оформлення"

І місце - учні 9 класу (класний керівник Середа Т. І.) у номінації "Оригінальність захисту"

І місце - учні 7 класу (класний керівник Новосад В.Я.) у номінації "Відродження кращих народних традицій

І місце - учні 6 класу (класний керівник Новосад Н. В.) у номінації "Оригінальність композиції та творчий задум"

І місце - 5 клас (класний керівник Мельничук А. О.) у номінації "Змістовність композиції"

  Бажаємо нових перемог !

Гостинно школа запросила на навчання школярів

Cвято Останнього шкільного дзвоника

Семінар "Наступність між дошкільною і початковою освітою - важлива умова безперервності освіти"

"Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дітей. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує сьогодні робити те, що робила вчора. Нехай нове з'являється в її житті поступово, і не приголомшує новими враженнями", - писав

В. О. Сухомлинський. З метою створення сприятливих умов для навчання майбутніх першокласників, вироблення єдиних цілей і напрямів роботи вихователів дошкільників і вчителів початкових класів 18 квітня відбувся семінар із проблеми наступності між дошкільною і початковою ланкою загальної середньої освіти на базі ДНЗ с. Терешківці. У роботі семінару взяли участь: завідувач ДНЗ Порванська Л. Г. та вихователь Саджайя Н. Р., заступник директора із навчально - виховної роботи  ЗОШ І - ІІ ст с. Ощів Рафалович Г. Ф. і вчитель початкових класів Годлевська Т. М., вчителі початкових класів ЗОШ І ст с. Терешківці Антонюк М. В. і Дмитрук Л. А., батьки дошкільнят старшої групи. На відкритому занятті із майбутніми першокласниками, яке провела вихователь Саджайя Н. Р. , панували щирість, невимушеність, доброзичливість. Діти з задоволенням виконували завдання від казкового героя Буратіно: рахували від 1 до 10, читали склади і слова, ділили слова на склади, робили звуковий аналіз слів, розв'язували завдання на кмітливість, складали геометричні фігури і в подарунок гостям співали пісні. Порванська Л. Г. наголосила батькам на необхідності систематичного відвідування дитячого садка, проаналізувала ознаки фізичної, психічної та вольової готовності дітей до школи. В свою чергу вчителі початкових класів Годлевська Т. М. та Дмитрук Л. А. ознайомили батьків із змістом і особливостями та труднощами у навчанні першокласників. Після заняття було проведено круглий стіл для педагогічних працівників. Рафалович Г. Ф. звернула увагу на хід впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти, запропонувала проект спільного алгоритму дій щодо покращення процесу адаптації першокласників до навчання у початковій школі, моделі випускника дитячого садка і випускника першого класу для подальшого обговорення у навчальних закладах. Всі учасники семінару висловили думку про необхідність і доцільність проведення спільних навчально - виховних та методичних заходів на базі ДНЗ і школи.

Місячник безпеки життєдіяльності

З 1 по 30 квітня в школі, як і в інших школах району, проходить місячник безпеки жиитєдіяльності. Дирекцією та вчителями школи заплановано і проводиться ряд заходів з метою профілактики нещасних випадків і травм серед учасників навчально-виховного процесу. Цікаво пройшла зустріч із працівниками газового господарства, під час якої учні закріпили відомі та отримали нові знання про правила безпечного поводження із газовими приладами в побуті.

Масляна, Масляна, яка ж ти коротка!

Масляна, або Колодій заключають зимовий цикл свят, зиму проводжають. І хоч неохоче в цьму році зима здає свої позиції, та все ж веселе і радісно закликали весну учні 5 і 6 класів на родинному святі, яке відбулося 15 березня у нашій школі. Учасники свята розповіли про символічність кожного дня останнього тижня перед Великим постом, відродили давні звичаї святкування Колодки. За традицією, всі учасники і гості ласували смачними млинцями та варениками, брали участь у забавах та іграх. Класний керівник 5 класу Новосад Н. В. наголосила, що доброта і смирення, прощення і людяність - це шлях до духовного очищення у період посту.

Бабусю рідненька, ти все в світі знаєш...

На таку тему відбулося родинне свято у 3, 4 класах.Запрошені на свято бабусі учнів розповіли багато цікавого про раннє дитинство своїх чад, поділились спогадами про звичаї і обряди своїх дитячих літ. Їх онуки подарували їм "букети" ласкавих слів, "сонечка" лагідних імен, "намисто" із побажань та музичні вітання. Класовод Годлевська Т. М. наголосила на важливості довірливих стосунків, поваги і любові до старших у сім'ї. Найкращими подарунками бабусям були вироби, зроблені власними руками онуків - "сердечка". Свято відзначалося душевністю, високою моральною спрямованістю.

Найкраща наука - батькова...

Незвичайним і цікавим запам'ятають учні 1 і 2 класів урок образотворчого мистецтва, який пройшов 6 березня. Адже урок - майстер-клас проводив місцевий художник, тато учениці 1 класу Ковальов Ярослав Петрович. Напрочуд вдалими вийшли малюнки весняної природи школярів. А татові дуже сподобалось бути в ролі вчителя, хоча, за його словами, і досить нелегко. Після уроку класовод Шеремета А. В. провела родинне свято "Кожна мама із весною схожа", яке допомогло дітям краще пізнати своїх мам, а батькам - побачити здібності своїх дітей.

05 березня - День відкритих дверей

Цікаво і змістовно пройшов день відкритих дверей у 6 класі. Батьки учнів відвідали уроки української мови

(Притолюк Н. Р.), математики (Костюк М. М.), природознавства (Рафалович Г. Ф.),англійської мови

(Івашко О. І.).Завершився день проведенням родинного свята "Із родини йде життя людини". Атмосфера свята була щирою і невимушеною. Слова любові і вдячності, музичні вітання линули з уст школярів для рідних людей.У конкурсах і розвагах батьки охоче брали участь. Класний керівник Новосад В. Я. привітав усіх жінок із наступаючим святом 8 Березня.

Мовно-літературний тиждень

Із 25 лютого по 01 березня у 3, 4 класах проходив мовно-літературний тиждень. На протязі тижня були проведені конкурс віршів про мову, виставка дитячих робіт "Веселка дитячої творчості", демонстрація плакату "Наша мова калинова", літературні посиденьки, відкритий урок з української мови, мовний турнір. Цікаво і змістовно пройшло родинне свято "Тато, мама і я - читацька сім'я", активними учасниками якого були батьки учнів. Класовод Т. М. Годлевська відмітила, що формування любові до рідної мови починається у сім'ї.

28 лютого-Огляд художньої самодіяльності

У приміщенні клубу с. Ощів відбувся огляд художньої самодіяльності шкіл округу. Репертуар нашої школи  представляли  сольні  виконавці Новосад Р., Бондарук В. , дует Бондарук В. і Тимбурська М., вокальна група дівчат 8 класу та хор. Музична композиція була приурочена пам'яті Т. Г. Шевченка.

Пам'ятаємо ці дати!..

22 січня у нашій школі пройшла тематична лінійка до Дня Соборності України. ЇЇ підготували учні 8 класу під керівництвом вчителя історії Середи Т. І. А 29 січня  всі учні школи вшановували пам'ять героїв Крут. Розповідь про цю історичну подію підготували учні 9 класу при допомозі вчителя історії Мельничук А. О.

19 грудня - день святого Миколая

У цей день кожен школяр з нетерпінням чекав подарунків від святого Миколая. Тому у нашій школі святий завітав у кожен клас. І не сам, а зі своїми помічниками - ангелами. Вони привітали усіх зі святом, побажали учням і вчителям здоров'я і хорошого настрою на цілий рік.

13 грудня - Українські вечорниці "Сонцесяйна Калита"

"Ой, Калита, Калита, із чого ж ти вилита? Ой, я з жита сповита, ой, я сонцем налита для красного цвіту по білому світу", - лунали слова на родинному святі у 7 класі. Усі присутні з цікавістю спостерігали за традиційними ворожіннями, які відбувалися у цей день. Жваво і захоплююче пройшов обряд кусання Калити. Гуморески, жарти, бувальщини розповідали хлопці і дівчата. Допомогу у підготовці і проведенні свята надали батьки. Класний керівник Рафалович В. П. відзначив активність, ініціативність учнів - учасників свята.

06 грудня - Свято до Дня Збройних Сил України

У програмі свята: музичні вітання від дівчат школи, віршовані побажання хлопцям та вчителям-мужчинам. 

16 листопада - Посвята у козачата

Цей день став особливим для учнів 5 класу. Адже їх було урочисто прийнято у Козацьку республіку. Але цьому передував цілий ряд випробувань, які підготував для них кошовий отаман Ткач Павло: на знання звичаїв і побуту козаків, на спритність і кмітливість, на силу і винахідливість. П'ятикласники успішно справилися із завданнями, тому їм було присвоєно почесне ім'я куреня імені Богдана Хмельницького. Козачата урочисто пообіцяли, що будуть гідними слави своїх доблесних предків.

9 листопада - День відкритих дверей

Цікаво і змістовно пройшов День відкритих дверей у 3 класі. Уроки математики та читання відзначилися різноманітністю методів і прийомів роботи класовода Годлевської Т. М з учнями задля підвищення якості знань учнів, високою активністю школярів. Після уроків було проведено "Круглий стіл" для батьків і вчителів на тему "Як допомогти дитині вчитися". Класовод дала корисні поради батькам щодо організації домашньої навчальної діяльності третьокласників. Батьки висловили розуміння того, що тільки спільними зусиллями школи і сім'ї можна досягти високого результату навчання і виховання дітей. Завершився день проведенням свята "Ось вона - осінь", учасниками якого були учні 3, 4, 6, 7, 8 класів.

12 жовтня - Зустріч з волонтером із США

Нещодавно до нашої школи завітав гість із далекої Америки - Daniel Schauer. Він працює волонтером Корпусу Миру США і допомагає школярам краще засвоїти англійську мову. Ініціатором зустрічі була вчитель англійської мови Івашко Олена Іванівна. Під час спілкування із учнями Деніел розповів про освіту і культуру своєї країни, її традиції та звичаї, захоплення та розваги американських школярів. Проведені гостем уроки у 6, 7 та 3 класах запам'яталися ощівським школярам.