Відпливає кораблик дитинства

12 червня відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття базової загальної середньої освіти восьми випускникам 2019 року. Із вітальним словом до випускників звернулася директор школи Притолюк Н. Р., побажала щасливої долі та успіхів при здобутті подальшої освіти. Реалізації всіх задумів та мрій, міцного здоров'я зичили своїм дітям батьки, засіваючи їх дорогу житнім зерном та благословляючи українським короваєм. Легкого попутнього вітру і удачі бажав вихованцям класний керівник Новосад В. Я. Доповнювали свято музичні вітання, веселі сценки, танець із батьками та вчителями.

   Свято останнього шкільного дзвінка

2018-2019 навчального року

 Пролунав останній шкільний дзвінок і сповістив про завершення 2018 - 2019 навчального року. Звичайно ж, це свято з нетерпінням чекав кожен учень. Із привітанням до школярів, батьків, гостей звернулась директор школи Притолюк Н. Р., вручила грамоти відділу освіти Горохівської райдержадміністрації переможцям предметних олімпіад та спортивних конкурсів, подяки батькам учнів.  Першокласники Нової української школи бажали  восьми випускникам  успішної здачі державної підсумкової атестації і щасливої життєвої долі. Приємним подарунком від ТЗОВ "Волинь-нова" для відмінників навчання було вручення щорічних іменних стипендій.  Благословив випускників на щасливу життєву дорогу настоятель храму с. Ощів отець Василій Луньо.  Традиційні атрибути свята стрічки і дзвіночки,  вишиті  рушники, пахощі весняних квітів надавали святу атмосфери схвильованості, щирості почуттів, незабутніх вражень.

   Цікаво і захоплююче 16 травня пройшов флешмоб з нагоди Дня вишиванки у нашій школі.  

   8 травня   у школі відбувся  урочистостий мітинг-реквієм  з нагоди 74 річниці перемоги над нацизмом у Європі, відзначення Дня Пам'яті і примирення. Перша частина урочистості проходила біля обеліска загиблих воїнів - визволителів села Ощів у роки Другої світової війни. Тут відбулося  богослужіння за участю хористів Хрестовоздвиженського храму с. Ощів та настоятеля отця Василія Луня з нагоди відкриття обеліска загиблим захисникам України в роки Другої світової війни.  Друга частина заходу відбулася біля приміщення школи. Учні під керівництвом педагога-організатора Лук'янчук М. Ф. підготували для присутніх Урок Мужності, під час якого вшанували усіх полеглих українських воїнів - захисників рідної землі і в роки Другої світової війни, і новітніх героїв - учасників АТО. Перед присутніми виступили сільський голова Войтович Т. А.,  директор школи Притолюк Н. Р., у. Опісля відбулося покладання квітів на могилу загиблого учасника АТО, нашого земляка Павлюка Володимира. Нехай у віках живе пам'ять про загиблих героїв, честь і шана героям живим!

     07 березня  в приміщенні клубу с. Ощів відбувся святковий концерт, який підготували вчителі та учні нашої школи. Мелодійні пісні, ліричні поетичні рядки, чудові танцювальні номери подарували діти своїм найріднішим людям: мамам, бабусям, сестричкам, усім жінкам. Зал був переповнений гостями. Усім сподобались і щирі вітання із вуст молодших школярів, і душевні пісні у виконанні учнів основної школи, і гумористичні сценки та уривки із творів українських письменників. Ведучими свята були Ектов Іван та Великанов Мирослав. 

     14 лютого у школі відбулося цікаве шоу "Хто зверху" для учнів 6 - 8 класів з нагоди Дня святого Валентина. Підготувала його педагог-організатор Лук'янчук Мирослава Федорівна. У змаганнях взяли участь дві команди: хлопців і дівчат.  Ведучі шоу Пилипчук Наталя та Штуль Мар'яна познайомили присутніх з історією свята, провели веселі конкурси на кмітливість, спритність, ерудицію, працьовитість. Перемогу опримала команда хлопців. Усім присутнім глядачам сподобався захід.

   22 грудня у 6 класі відбулося родинне свято "Різдво з усім світом". Класний керівник Новосад Н. В. розповіла про традиції святкування Різдва у різних країнах, обряди благословення світла, розділення хліба, символічне значення ялинки й інших атрибутів свята. Учні виконали різдвяні піснеспіви українською й англійською мовами, розіграли сценки "Колодязь мудреців" та "Прийми Ісуса". До підготовки і проведення родинного свята активно долучилися батьки і родичі школярів. На святі була присутня заслужений вчитель України Грищук Г. Ф.

19 грудня у школу завітало довгоочікуване усіма дітьми свято Миколая. З нагоди свята педагог- організатор Лук'янчук М. Ф. підготувала з учнями театралізоване дійство. У кожному класі святий Миколай разом із Ангелами привітав дітей, побажав їм бути здоровими, слухняними, добрими, чемними. І, звичайно ж, обдарував подарунками від ТМ "Вілія". Дякуємо Святому Миколаю і нашим спонсорам да допомогу і підтримку.

18 грудня у школі відбулося заняття шкільної динамічної групи вчителів природничо-математичного циклу із проблеми "Рівнева диференціація як засіб розвитку здібностей учнів". Члени методоб'єднання відвідали урок геометрії у 9 класі із теми "Розв'язування задач на застосування теореми синусів та косинусів". Ділилася досвідом проведення уроку вчитель математики Бондар Надія Миколаївна. Учні розв'язували цікаві прикладні задачі, виконували завдання на картках "Резюме учня", працювали у групах гомогенного складу. Після уроку вчителі обговорили питання проведення самоаналізу уроку. Важливо, що учні 9 класу погоджуються з тим, що математику "вже для того вчити слід, що вона розум у порядок приводить".

Тиждень права у школі.

Із 10 по 14 грудня у школі проводились заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права. Класні керівники 1 - 9 класів провели години спілкування з учнями  у формі рольової гри (1 клас), круглого стола (8 клас), бесід (3,4, 7, 9 класи), анкетування (6 клас), вікторини (2 клас), тематичного уроку (5 клас). Також у 9 класі вчитель правознавства Мельничук А. О. провела Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Підсумком тижня було проведення правового тренінгу "Наші права - щасливе дитинство". Хочеться вірити, що знання учнів  - запорука формування навичок правової поведінки не тільки у школі, а й у щоденному житті.

Андріївські вечорниці.

13 грудня в приміщенні клубу с. Ощів відбулися традиційні вечорниці на Андрія. Дійство підготувала педагог-організатор Лук'янчук М. Ф з учнями 7 - 9 класів. Святково прибрана сільська оселя. Гостинними господарями у ній  були Пилипчук Н. і Бабій Д. Вони зустрічали гостей: хлопців і дівчат. І як завжди,  на вечорницях лунали пісні, жарти, цікаві історії та небилиці. Дівчата гадали про свою майбутню долю. Символічним звичаєм свята було кусання Калити. Усі учасники вечорниць пригощалися смачними варениками. Є щось особливе, магічне і неповторне у давніх народних звичаях і обрядах. І однозначно, не можна дозволити їм впасти у забуття. 

Цікаво і радісно у Новій українській школі

3 грудня відбулося заняття методичного об'єднання вчителів початкових класів школи. Вчителі відвідали відкриті заняття у 1 класі: ранкову зустріч і урок "Я досліджую світ". Вчитель Дмитрук Л. А. використала інноваційні колективні і групові форми роботи, інтегрований і діяльнісний підхід під час вивчення теми тижня "Зима". Усім без винятку першокласникам було цікаво і комфортно навчатися, граючись, спілкуючись із друзями та вчителькою.

Пам'яті жертв Голодомору

26 листопада у школі пройшла тематична лінійка Пам'яті жертв голодомору 1932 - 1933 років. Учні 9 класу нагадали всім присутнім про ті сторінки , які завжди будуть трагічними і сумними в історії нашої держави. Старшокласники запалили свічку Пам'яті,  всі учні та вчителі вшанували пам'ять невинно убитих хвилиною мовчання. 

"НУШ - нові підходи до навчання та викладання"

   19 листопада у школі відбувся проблемний семінар вчителів школи, метою якого було знайомство із новими методами та прийомами, які впроваджуються у новій українській школі. Вчитель 1 класу Дмитрук Л. А. показала способи виготовлення і різновиди лепбуків, запропонувала можливості використання інтелект-карт на різних уроках. Вчителі мали можливість познайомитись із оновленою матеріальною базою для навчання першокласників. Вчитель 4 класу Доманська Н. В. змоделювала метод "Джигсоу", під час якого педагоги вивчили особливості організації освітнього процесу у навчальних закладах європейських країн. Усіх пожвавила інтерактивна вправа "Робот" для розвитку уваги та вміння працювати у групі. Заступник директора із навчально - виховної роботи Рафалович Г. Ф. показала методику роботи з кубиком Блума та ромашкою Блума, як технології розвитку критичного мислення . Директор школи Притолюк Н. Р. наголосила на важливості вивчення особливостей НУШ на сучасному етапі для реалізації принципу наступності  у роботі з учнями. Методичний захід був цікавим і корисним для вчителів.

До Дня української писемності та мови

   З нагоди Дня української писемності та мови у нашій школі був проведений цілий ряд тематичних заходів. Усі охочі мали можливість долучитися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Учні 5 - 9 класів разом із педагогом-організатором Лук'янчук М. Ф. підготували цікавий флешмоб "Мова єднання". Святкування продовжилося літературною годиною "Книги - ювіляри року", на якій учні презентували власні творчі проекти.

Свято осені

Яскраво і жваво  пройшло у школі 25 жовтня Свято осені для учнів 1 - 4 класів, яке підготували і провели класні керівники Дмитрук Л. А., Годлевська Т. М., Шеремета А. В., Доманська Н. В. Атмосферу золотої осені створили  у залі композиції із дарів природи, які майстерно підготували батьки учнів, розкішні костюми осінніх місяців, овочів та фруктів, грибів, тварин. На свято завітала справжня Королева Осінь, яка розважалася разом із дітьми. Учні декламували поезії, співали пісні, грали рухливі ігри. Усім присутнім на святі учням, їх батькам було весело і цікаво. 

Батьківські збори у 2 класі

18 жовтня  у 2 класі відбувся круглий стіл для вчителів і батьків "Формування читацьких навичок другокласників". У теплій атмосфері довіри та підтримки батьки ділилися власним досвідом і труднощами у розвитку інтересу дітей до читання. Класний керівник 2 класу Годлевська Т. М. та шкільний психолог Кравчук Л. В. надали батькам учнів рекомендації  щодо стимулювання пізнавальних мотивів до читання у молодших школярів, доводили необхідність приділення часу і уваги з боку батьків власним дітям. 

Посвята у козачата

17 жовтня у школі відбулось свято для всіх членів Козацької республіки. Адже у славний кіш прийшло поповнення  - 6 славних козаків і козачок 5 класу. На урочистій Раді коша відбувся прийом їх у козаки. А до цього дня учні 5 класу під керівництвом педагога-організатора школи Лук'янець Мирослави Федорівни готувались заздалегідь: вивчали історію про життя і традиції козаків, їх побут і якості, дібрали девіз і пісню для куреня. На святі козачат чекали випробування: перевірка на розум і кмітливість, силові якості та спритність. Кошовий отаман Бабій Дмитро оголосив радісну новину: всіх учнів 5 класу зарахувати до славного коша. Про що кожному була вручена реєстрова грамота директором школи Притолюк Н. Р. На завершення свята молоді козачата посмакували гарячим кулішем.

Вісті з уроків

7 клас: Розпочали вивчати хімію із дослідів.

6 клас: Захист проекту "Подбай про довкілля" (основи здоров'я)

   Екскурсія у місто Умань

    Змістовною і захоплюючою була подорож учнів школи у місто Умань на Черкащині. Поїздка була організована керівництвом компанії "Вілія" для групи учнів із Горохівського та Локачинського районів. У ході екскурсії учні відвідали приватний навчальний заклад "Уманський аграрний ліцей", Тут діти познайомились із особливостями організації навчання  у закладі аграрного профілю за досвідом шкіл Естонії та Фінляндії, поспілкувались у ході тренінгу із учнями ліцею.  Незабутні враження залишились після екскурсії у всесвітньо відому памятку садово-паркового мистецтва "Софійський парк". Феєричним завершенням поїздки було споглядання Фонтан-шоу у центральній частині міста. Загалом подорож була чудово організована і продумана. На кожному кроці відчувалась турбота організаторів про якісний відпочинок і комфорт дітей. Щиро дякуємо нашим спонсорам за подарунок!

Тиждень Олімпійського руху

Із 6 по 16 вересня у школі були проведені спортивні та інформаційні заходи з нагоди тижня.  Тематичну лінійку про історію Олімпійського руху підготували учні 8 класу. Вчителем фізичної культури Рафаловичем В. П. серед команд учнів 5-9 класів були проведені змагання з міні-футболу. Переможцями змагань стали: І місце - команда учнів 7 класу, ІІ місце - 9 класу і ІІІ місце - 8 класу. Переможці змагань отримали грамоти дирекції школи. Учні 3 класу взяли участь у шкільному конкурсі малюнків "Спорт - запорука успіху". 

Свято Першого шкільного дзвоника

Срібним переливом продзвенів перший дзвінок у нашій школі. Він покликав до навчання 83 учні 1 - 9 класів. Перший раз у перший клас він запросив 11 учнів, які будуть навчатися у Новій українській школі. Із святом усіх присутніх привітала директор школи Притолюк Н. Р., яка побажала усім школярам, їх рідним, вчителям успішного навчального року, висловила вдячність спонсорам за допомогу у підготовці школи до нового навчального року. За традицією, на святі були присутні гості: сільський голова Войтович Т. А., директор ПОСП "Волинь-нова" Мисевич І.І., настоятель храму с. Ощів отець Роман Світлик. Впевненого старту і нових знань у 2018-2019 навчальному році!

Оголошення

У понеділок, 03 вересня , о 10.00 у школі відбудеться Свято першого шкільного дзвоника. 

                                          Адміністрація школи

Оголошення

У п'ятницю, 31 серпня 2018 року 0 10.00 год відбудеться засідання педагогічної ради школи.

До участі запрошуються педагогічний колектив ЗОШ І - ІІ ст. с. Ощів та ЗОШ І ст с. Терешківці.

                                              Адміністрація школи

Свято останнього шкільного дзвінка

Радіємо перемозі разом

     Приємною і довгоочікуваною, але водночас і несподіваною подією був   візит головного лісника Горохівського району 25 травня у нашу школу. Адже він привіз гарну новину: учень 2 класу Рудь Олександр зайняв почесне ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі малюнків на тему "Людина і ліс" для учнів 1 - 4 класів. За майстерне виконання малюнка і оригінальну ідею Олександр був нагороджений почесною грамотою Горохівського лісництва і грошовою виногородою. Тож ми радіємо разом із мамою  учня Рудь Оленою, яка була присутня при врученні нагороди, та класним керівником Шереметою Аллою Володимирівною, яка вдало організувала проведення конкурсу у 2 класі, і бажаємо молодим талантам подальших злетів.

22 травня відбувся відкритий урок у 1 класі. На ньому біли присутні дирекція школи, батьки першокласників. Урок пройшов у формі подорожі лісовими стежками. Порадували дорослих найменші школярики своїми уміннями і навичками, яких вони набули впродовж навчання у 1 класі завдяки власній старанності і наполегливій роботі вчительки Годлевської Тамари Миколаївни. А це і вміння читати, виконувати математичні обчислення в межах 10 і з переходом через десяток, складання і розв'язування задач, розпізнавання геометричних фігур, складання слів і речень за моделями, знання правил поведінки у природі, спілкування і ввічливості. Цікавими і нестандартними були хвилинки релаксації. Радість, задоволення, успіх - такими були враження дітей від уроку, які вони висловили через "Квіточку" у подарунок від учительки. Задоволені успіхами своїх дітей були і батьки. Кожна із присутніх мам висловила свої позитивні враження і побажання школярам і вчительці. А директор школи Притолюк Н. Р. вручила учням "Диплом першокласника", який засвідчував успішне подолання першачками першої сходинки у Країні Знань.

17 травня у школі відбулося святкування Дня Вишиванки. Педагог-організатор Бондарук В. В. підготувала з учнями 8 класу тематичну лінійку "Символи української вишиванки". Захоплююче пройшов загальношкільний флешмоб "Україна вишивана рушниками" на спортивному майданчику школи. У цей день школа була схожа на барвистий квітник, адже всі учні та вчителі одягнули вишиванки. На згадку про свято було зроблено багато колективних фото.

13 травня - День Матері

13 травня відбувся святковий концерт до Дня Матері, який підготували  учні та вчителі школи. Захід проходив у приміщенні клубу с. Ощів. Святково прибраний зал був переповнений. Тут були присутні батьки учнів , жителі сіл Ощів і Терешківці, гості. Серед запрошених - Терешківцівський сільський голова Войтович Т. А., настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Ощів Роман Світлик. Щирістю віршованих привітань, майстерністю виконання пісень порадували свіх гостей школярі. Директор школи Притолюк Н. Р. привітала зі святом усіх мам і побажала їм здоров'я і довголіття, терпіння і невичерпної любові та вдячності від дітей.

Визначено переможців конкурсу

   19 квітня було підведено підсумки і визначено переможців шкільного етапу обласного конкурсу малюнків для учнів 1 - 4 класів "Людина і ліс". На конкурс було представлено 4 роботи від учнів 1 класу, 5 робіт від учнів 2 класу та 10 робіт від учнів 3 класу. На районний етап було подано 9 робіт. Переможцями на шкільному етапі конкурсу ( І місце)  стали: Ващук Станіслав (1 клас), Мельничук Ярослав, Ліра Орест (2 клас), Кравчук Дмитро, Штуль Олег (3 клас). На загальношкільній лінійці всіх учасників та переможців конкурсу було нагороджено грамотами.

12 квітня відбулися загальношкільні батьківські збори з порядком денним:

1. Стан навчально-виховного процесу у ІІ семестрі 2017 - 2018 навчального року.

2. Підготовка тж проведення дердавної підсумкової атестації за курс базової загальної середньої освіти у 2018 році.

3. Правова відповідальність підлітків.

4. Різне.

  Високою активністю відзначились батьки учнів 7 і 9  класу, низькою - 1, 5 класів. Виступаючи перед батьками учнів,  директор школи Притолюк Н. Р. наголосила на важливості систематичного контролю з боку батьків за навчанням і дозвіллям своїх дітей.

12 березня у школі відбувся конкурс читців поезії Т. Г. Шевченка "Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів". Високою активністю та якістю підготовки до конкурсу відзначились учні 2, 1 класів.  Переможцями у молодшій віковій групі (1-3 класи) визнано: І місце - Ващук С. та Міщук К.(1 клас), ІІ місце - колектив учнів 2 класу, ІІІ місце - Бубало О. (3 клас). У середній віковій групі (5-7 класи) відзначено учнів: І місце - Грищук Т.(7 клас), ІІ місце - Ліра А. (5 клас), ІІІ місце - Кубська І. (6 клас). Серед учасників старшої вікової групи (8-9 класи) здобули перемогу: І місце - Одолінська І. (9 клас), ІІ місце - Павлюк І. (8 клас). Голова журі Притолюк Н. Р. відзначила, що вшанування геніального поета, вивчення його життя та творчості є важливим кроком до розбудови і зміцнення української держави.

29 січня у школі пройшов Урок мужності "Пам'яті героїв Крут: 100-річчя подвигу", який підготували з учнями 7 і 8 класів педагог-організатор Бондарук В. В. та вчитель історії Мельничук А. О. Ведучими заходу були учні 7 класу Грищук Т. та Пилипчук Н. Зворушливо лунали поетичні рядки з вуст читців 8 класу про "славних мучеників українських", патріотичні пісні у виконанні учнів. Усі присутні переглянули відеофільм, створений на основі історичних документів, про героїчний подвиг студентів і гімназистів 29 січня 1918 року під Крутами. Нехай у віках живе пам'ять про мужність і героїзм української молоді.

22 січня 2018 року відбулася загальношкільна тематична лінійка, присвячена Дню Соборності України. Учні 9 класу виступили із інформаційними повідомленнями про визначну подію в історії України - підписання Акту Злуки. Усі присутні вчителі та учні відчули актуальність тогочасних подій і їх єдність із сьогоденням.

21 листопада - День Гідності і Свободи

Вітаємо...

переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

Українська мова

Голуб Оксана, 8 клас

Ходоровська Орися, 9 клас;

Географія

Романюк Ірина, 8 клас

Ходоровська Орися, 9 клас;

Історія

Романюк Ірина, 8клас

Ходоровська Орися, 9 клас;

Хімія

Павлік Наталія, 9 клас;

Біологія

Романюк Ірина, 8 клас

Клехо Ангеліна, 9 клас;

Фізика

Клехо Ангеліна. 9 клас

Трудове навчання

Бабій Дмитро, 8 клас

Бажаємо успіху у ІІ етапі олімпіад!

29 вересня у школі відбулося святкування Дня учителя. До нього заздалегідь готувалися учні 8-9 класів. Адже у цей день вони спробували себе у ролі вчителів. Цілеспрямовані та відповідальні - саме такими були у цей день старшокласники, і тому успішно справились із покладеними на них обов'язками. Педагог-організатор школи Бондарук В. В. підготувала з учнями святкову розважальну програму для вчителів. Чудовими ведучими програми  були Голуб Андрій та Павлік Наталя, радували співом наставників Кравчук Богдана та випускниця школи, а нині її працівник Бондарук Валентина. Щирі привітання та побажання добра, миру та енергії в роботі линули від учнів педагогам. А яскрава "циганка" Богдана Ващук "наворожила" їм довгого віку та плідної праці у стінах рідної школи.

Із новими силами - у новий навчальний рік

  Організовано розпочався  2017 - 2018 навчальний рік у ЗОШ І - ІІ ст с. Ощів.1 вересня школа запросила усіх 66 школярів, їх батьків, гостей на Свято першого шкілього дзвоника. Особливо хвилюючим був цей день для п'яти першокласників, адже це перший день їх перебування у школі, яка стане їм другою домівкою. Із привітальним словом звернулася до присутніх директор школи Притолюк Н. Р. Вона висловила вдячність батькам, вчителям, техпрацівникам, які доклали чимало зусиль для підготовки школи до нового навчального року. На святковій лінійці виступили сільський голова Войтович Т. А., настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Ощів отець Роман, перша вчителька першокласників Годлевська Т. М. Після  святкової лінійки для усіх школярів та їх батьків класними керівниками було проведено перший урок, присвячений європейському напрямку розвитку України, та загальношкільні батьківські збори. Із першим    уроком розпочалася щорічна подорож у країну Знань. Успішного вам  навчального року, любі діти і вчителі!

Свято останнього шкільного дзвінка

Відкриття спортивного майданчика

     24 травня у школі панувала атмосфера радості і піднесення. Адже завдяки спільній турботі громади села Ощів, Терешківцівської сільської ради та благодійного фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" на території школи було відкрито дитячий спортивний майданчик. Із вітальними словами до присутніх на урочистому відкритті  звернулися представник фонду Людмила Марадевич, секретар Терешківцівської сільської ради Олена Гавель та директор школи Наталія Притолюк. Від імені усіх батьків учнів подякувала благодійникам за сприяння дітям у фізичному розвитку Юлія Мельничук. Жваво і емоційно пройшли ігрові естафети та вправи на спортивних спорудах, проведені з юними спортсменами вчителем фізичної культури Василем Петровичем Рафаловичем. Всі учасники свята та гості спільно сфотографувались на згадку.

Тиждень англійської мови в школі

З 13.03 по 17.03.2017р. учителем англійської мови Сак І.О.  було проведено тиждень англійської мови в школі

 

Метою проведення тижня англійської мови    є удосконалення знань, вмінь  та навичок отриманих на уроках англійської мови; розширення світогляду; розвиток творчих здібностей, самостійності; заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

 

Розпочався тиждень з урочистої лінійки на тему «Англійська мова – мова міжнародного спілкування», під час якої учні 7 класу розповіли про роль іноземної мови у світі та її значення для людини.

 

В рамках тижня іноземної мови було проведено такі заходи: брейн-ринг “Who knows English better”(4-5 кл.), виховні заходи  Alice in the Wonderland”(2-4кл.), “ Welcome to the Kingdom of English”(5-8 кл) , “Shakespeares Party”(6-9 кл.),конкурс на краще виготовлення  стінгазети “We love Ukraine”. Для розвитку сприйняття мови на слух  та стимулу до вивчення англійської мови учні початкових класів переглянули англомовні мультфільми.

 

Мета була досягнута, адже учні отримали задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різних конкурсах та виховних заходах.

 

Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами.

 

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!

 

Відкриття Куточка Слави Героїв у школі

17 лютого відбулося відкриття куточка національно-патріотичного виховання у школі. На свято був запрошений настоятель Хресто-Воздвиженського храму с. Ощів отець Роман, який здійснив обряд освячення стендів. Учасники АТО, жителі с. Ощів Дмитрук О. В. та Одолінський В, В. поділилися спогадами про перебування в зоні ведення бойових дій. Діти з цікавістю розглядали складові сухпайка, які привіз Дмитрук О. В. із зони АТО. Всі присутні вшанували пам'ять  героїв, які загинули за незалежність України.  

21 листопада - День Гідності і Свободи

Олімпійський тиждень в школі

З 5 по 12 вересня 2016 року у школі проходив Олімпійський тиждень. Для учнів 5-9 класів вчителем фізкультури були проведені змагання з бігу на дистанцію 600 м і 1000 м  (хлопці) та 800 м (дівчата)а також із міні-футболу. На  лінійці було підведено підсумки тижня, оголошено кількість учасників змагань по класах, відзначено високу активність учнів 6 - 8 класів. Переможцям змагань на загальношкільній лінійці вручені грамоти. А для учнів 1-4 класів організовано конкурс малюнків "Я- олімпієць" та естафети. Цікавою і пізнавальною для школярів була тематична лінійка про історію і сучасність Олімпійського руху, яку підготували учні 8 класу.  

 

Щасливої подорожі у Країну Знань!

     Кораблик дитинства мого відплива...

 

   10 червня об11.00 год в приміщенні клубу с. Ощів відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9 класу. Розпочалося свято виконанням Державного Гімну України. Привітала із закінченням школи своїх вихованців директор школи Притолюк Н. Р. Безліч щирих, приємних слів про кожного випускника линуло із уст директора, побажання успіху у досягненні мети. До привітань приєдналися сільський голова Войтович Т. А., настоятель храму с. Ощів ієрей Роман, перша вчителька випускників Шеремета А. В., класний керівник

Новосад В. Я. Із словами вдячності вчителям, із приємними спогадами про кращі роки дитинства прощалися випускники із рідною школою. Їз короваєм на вишитому рушнику благословляли своїх дітей батьки. Для всіх гостей випускники виконали вальс.

Щасливої вам життєвої дороги, дорогі наші випускники!

До уваги учнів, вчителів, батьків!

 

  27 травня 2016 року на засіданні педагогічної ради було прийнято рішення (протокол №5) про перевід учнів 1 - 4 класів до наступних класів.

                                                                          Дирекція школи

   09 червня 2016 року на засіданні педагогічної ради школи було прийнято рішення (протокол №6) про переведення учнів 5 - 8 класів до наступного класу на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного ) оцінювання учнів.

                                                                  Дирекція школи

Відкриття Меморіальної дошки Павлюку Володимиру

 

    11 травня відбулося відкриття Меморіальної дошки воїну, який загинув в АТО, випускнику нашої школи Павлюку Володимиру. Мітинг розпочався освяченням Меморіальної дошки, яке здійснив настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Ощів ієрей Роман. З болем у серці і сльозами на очах згадували героя його вчителі, однокласники і його рідня. Вшанували пам'ять загиблого голова райдержадміністрації Матвєєва Л. М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Білик В. І., заступник голови районної ради Клемба В.Б., депутат районної ради Магурчак В., сільський голова Войтович Т.А. Учні школи, запаливши свічки Пам'яті, покладали квіти до Меморіальної дошки. Для кожного школяра мітинг був уроком мужності, патріотизму.

ЧОРНОБИЛЬСЬКА СЛЬОЗА ОБПІКАЄ ДУШУ.

Цієї весни годинник життя відрахував 30 років Чорнобильської катастрофи. 26 квітня – День пам’яті. День скорботи і роздумів. Тривогою і болем наповнена ця сторінка в історії України.

         Учні та вчителі Ощівської ЗОШ І-ІІ ст. напередодні і в цей день згадували про загиблих та ліквідаторів наслідків аварії. На їхньому прикладі ми повинні навчитись дбайливо ставитись до природи, до екологічної ситуації в Україні, до людей- героїв. Стати гуманнішими та людянішими у цей нелегкий час.

         Протягом тижня у школі проводились різні тематичні заходи, виховні годині, усні журнали – приуроченні 30 –м роковинам Чорнобильської трагедії. 25 квітня з ініціативи Рафалович Г.Ф. учні переглянули документальний фільм про Чорнобильську катастрофу. 26 квітня відбувся захід –реквієм, участь в якому взяли учні 7-9 класів. Слова, які прозвучали із уст ведучих, учасників, які намагались як найкраще передати трагічність цієї скорботної події, не залишили нікого байдужим. Учні дізнались імена пожежників, які першими прибули на місце трагедії і які першими ввійшли в небуття; дізнались як важко було людям покидати свої домівки; які страшні наслідки залишила нам Чорнобильська трагедія. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто цінною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. На завершення заходу усі учасники звернулись до Бога з проханням: хай не повториться це ніколи!

         Урятований світ –найкращий пам’ятник тим, хто загинув у Чорнобильському пеклі. Пам’ятати про трагедію, робити все щоб таке лихо більше ніколи не повторилось та не забувати про загиблих – це наш з вами обов’язок.

  «Тиждень англійської мови»     

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий.

Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів.

  З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання  у школі з 15-18 лютого було проведено «Тиждень англійської мови».

В рамках тижня іноземних мов відбулися такі заходи: конкурс на виготовлення проекту «Welcome  to Great Britain» (5-9 кл.), змагання

 « English marathon  races» між учнями 7 і 9 класу,  інтелектуальна гра «Weak Stick»(6-9кл.), олімпіада з англійської мови для учнів 4 класу,виховний захід «Happy English»(3-7 кл).

Діти старанно виконували завдання та щиро раділи маленьким перемогам.

Такі заходи підвищують інтерес учнів до уроків англійської мови, виховують повагу до традицій і культури країни, мову якої вивчають, формують соціокультурну компетенцію учнів.

  Проведений тиждень показав, що учні не байдужі до вивчення англійської мови,вміють розвивати свою пам’ять, увагу, творчі здібності, вдосконалюють мовні, мовленнєві навички, люблять позаурочні заходи,  виявляють акторську майстерність та беруть активну участь у конкурсах.

Дякуємо учням школи за  участь у проведенні тижня англійської мови. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

 

Good luck!!!

22 січня, у День Соборності України, у школі пройшла тематична лінійка, яку підготувала вчитель історії Мельничук А. О. з учнями 7 класу. Гортаючи сторінки славної історії нашої держави, учні розповіли про умови, в яких відбулося підписання Акту Злуки, провели паралель між тодішніми і сучасними подіями в Україні, нагадали про відомі постаті, які відіграли велику роль у нашому державотворенні. 

"Різдвяна зірка над світом засіяла" - під такою назвою 22 січня у школі пройшов конкурс колядок і щедрівок для учнів 5-9 класів. Усі учасники при допомозі класних керівників та вчителя музики старанно підготувалися до конкурсу. Тому порадували глядачів майстерним виконанням як добре відомих, так і нових для виконавців і слухачів колядок і щедрівок. Вдало доповнювали святкову композицію атрибути колядників: дзвіночки, зірка, яскравий одяг. Переможцями конкурсу визнано: І місце - гурт колядників з 5 класу, ІІ місце розділили учні 7 і 8 класів, ІІІ місце  - учні 6 і 9 класів.  

Новорічне свято в школі

     26 грудня Дід Мороз і Снігуронька запросили усіх учнів 5-9 класів, їх батьків та вчителів на веселу Новорічну виставу, яку підготували учні, класні керівники  та педагог-організатор. Учасники дійства  подарували глядачам феєричні новорічні сценки, чудові пісні і море позитивних емоцій від споглядання неперевершеної гри акторів, розмаїття шкільних талантів , фантазії і творчості при підготовці костюмів. Нехай же новий 2016 рік принесе мир і спокій нашій Україні, добробут і злагоду у кожну оселю!

День святого Миколая

18 грудня у школі відбулося очікуване із нетерпінням для усіх молодших школярів свято "Святий Миколай по землі ходить". Його підготували і провели класні керівники Шеремета А. В., Годлевська Т. М., Дмитрук Л. А. До цього дня діти підготувалися старанно: декламували вірші, співали пісні на пошану святого, водили хороводи. У костюмах лісових звірят, ангеликів, веселих чортенят важко було впізнати звичних школярів. Присутній на святі настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Ощів отець Роман розповів дітям про доброчинні діяння святого Миколая, висловив сподівання, що своїми добрими вчинками діти множитимуть добро на землі. Веселим настроєм, яскравістю сценічної композиції запам'яталося батькам, вчителям і дітям свято, а молодшим школярам ще й, звичайно, солодкими подарунками від святого Миколая

Вітаємо переможців

ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

із базових дисциплін у 2015 - 2016 навчальному році

 

7 клас

 

Клахо Ангеліна -       І місце з фізики

                                   ІІ місце з української мови

8 клас

 

Хом'як Олег -             ІІ місце з біології

 

9 клас

 

Брикайло Богдана - ІІІ місце з історії

                                   ІІІ місце з біології  

 

Вітаємо...

...переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін:

Клехо Ангеліна (7 клас) - українська мова, фізика

Павлік Наталія (7 клас) - фізика

Хом'як Олег (8 клас) - біологія, фізика

Федонюк Іванна (8 клас) - історія

Брикайло Богдана (9 клас) - біологія, англійська мова, історія

Касперська Світлана (9 клас) - українська мова, географія, фізика, хімія

Рудчик Діана (9 клас) - правознавство

Пельц Сергій (9 клас) - трудове навчання

Бажаємо успіху у ІІ етапі олімпіад!

Посвята у козачата

15 жовтня відбулася посвята у козачата учнів 5 класу. На Козацькій раді всі курінні отамани дали згоду на зарахування нового куреня імені Петра Сагайдачного до славного Козацького коша, про що кошовий отаман Кузьмич Тарас засвідчив реєстровою грамотою. А передували цьому випробування для учнів 5 класу, з якими вони вправно впоралися. Це і змагання на спритність, силу, витривалість, перевірка знань про традиції та звичаї козаків, вправи на кмітливість та увагу. Серед гостей свята були  батьки учнів 5 класу, які допомагали у підготовці заходу.

Шкільне Свято квітів

18 вересня школа наповнилася пахощами осінніх квітів. Адже в цей день проводилось Свято краси, осені та квітів. Усі учні 5-9 класів та їх класні керівники старанно та наполегливо до нього готувались. Кожен клас підготував по 2-4 композиції із осінніх квітів, овочів та фруктів, природного матеріалу. Кожна композиція і їх захист були неповторними. Журі оцінювало їх у 5 номінаціях. Переможці отримали грамоти на загальношкільній лінійці.

16 травня - День Європи

З 16 по 20 березня для учнів 3-4 класів було проведено Тиждень здоров'я, який підготувала і провела класний керівник 3-4 класів Шеремета А. В. Цікаво і захоплююче пройшли змагання "Веселі старти", урок-свято "Захистимо світ від пожеж", "Загадки світлофора Моргайка". Пізнавальними для учнів були конференція "Найдорожчий скарб людини", випуск газет "Здоров'ятко" (3 кл.) та "Найдорожчий скарб - здоров'я" (4 кл.), вікторина "Дорожня грамота". Із батьками учнів було проведено батьківські збори-диспут "Заохочення і покарання у навчанні і вихованні дітей". Кожен учень отримав заохочувальну грамоту за активну участь у заходах.

З 10 по 20 березня у школі пройшла Декада словесності. Розпочалася декада із тематичної лінійки "Не перебрати квітів у цьому вінку" (про жінок-письменниць) та Шевченківської вікторини. Вчитель української мови та літератури Новосад Н. В. протягом декади провела із учнями ряд цікавих, змістовних заходів: літературно-мистецька вітальня "Розмова із Кобзарем" (8-9 кл.), урок-квест "Сторінками улюблених книжок" (5 кл.), гра "Літературний дартс" (7 кл.), літературне кафе "Перехрестя" (8 кл.), інтегрований літературно-музичний урок "Моє серце в верховині" (6 кл.), "Скайп-зустріч із Ліною Костенко" (7 кл.)

06 березня у школі проведено тематичну лінійку, присвячену 200- річчю з дня народження М. Вербицького та 150-ій річниці першого публічного виконання Державного Гімну України. Учні 9 класу (класний керівник Рафалович В. П.) підготували інформацію про створення Гімну України, зробили короткий екскурс у минуле нашого народу, у ті сторінки, що пов'язані із споконвічними символами баротьби за волю і незалежність.

Вітаємо

переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін:

Новосад Р. (9 клас)

І місце історія

ІІ місце українська мова;

Пивовар В. (9 клас)

ІІ місце англійська мова

ІІ місце хімія

ІІІ місце біологія;

Антонюк Д.(9 клас)

ІІІ місце географія

Брикайло Б.(8 клас)

ІІІ місце біологія

Касперська С.(8 клас)

ІІ місце фізика


Так тримати!!!

22 січня  - День Соборності України. На відзначення свята у школі пройшов тематичний захід "Україна єдина була, є і буде", який підготувала з учнями 8 класу Поліщук І. М. Цікавою для учнів була зустріч із випускником школи, нині викладачем Луцького НТУ, кандидатом історичних наук Костюком М. П., який наголосив на важливості вивчення і дослідження історичного минулого свого краю, запропонував допомогу і підтримку у пошуковій діяльності школярів у відкритті невідомих сторінок історії с. Ощів.

20 січня у школі відбулося народознавче свято " Прийшли до хати три празники в гості", яке підготувала педагог-організатор з учнями 5-6 класів. Діти дізнались про цікаві обрядові дійства, якими наповнені зимові святки із сивої давнини і до наших днів. Лунали колядки і щедрівки від учасників свята.

З Новим 2015 роком!

Незабаром Новий рік

Переступить ваш поріг

Хай до вас він завітає

З тим, що серце забажає,

Подарунків цілий міх

Покладе на ваш поріг.

Такі вітання линули від учасників новорічного свята у нашій школі. Святковий ранок для учнів 5-9 класів розпочався о 12.00 год. Казкові  герої запросили всіх у казку, яка закінчилася цікавими іграми і розвагами.  Кожен клас підготував гумористичні сценки, пісні, танці. Дід Мороз і Снігуронька привітали учнів, вчителів, батьків з наступаючим 2015 роком, побажали миру, добробуту і взаєморозуміння.

27 листопада у 5 класі (класний керівник Івашко О. І.) відбувся день відкритих дверей для батьків та вчителів. Присутні батьки учнів відвідали уроки математики, іноземної мови, світової літератури та історії. Після проведених уроків шкільний психолог Кравчук Л. В. надала батькам рекомендації щодо покращення процесу адаптації їх дітей до навчання в основній школі. Завершився день родинним святом "День подяки", який підготувала і провела Івашко О. І.

21 листопада у 7 класі (класний керівник Новосад Н. В.) було проведено день відкритих дверей. Запрошені батьки учнів були присутні на уроках української мови, математики, географії, історії та світової літератури. Після уроків класні керівники 7 та 8 класів Новосад Н. В. та Новосад В. Я. провели змістовний, зворушливий захід - урок мужності "З нами сила архистратига Михаїла", присвячений річниці Майдану та Дню Гідності і Свободи.

З 10 по 17 листопада у школі пройшов тиждень знань безпеки життєдіяльності. Проведені різноманітні за змістом і формою заходи. Цікавими для молодших школярів були розвага "З вогнем не жартуй" (Годлевська Т. М) та акція "Лист пораненому" (Шеремета А. В). Можливість відпрацювання практичних навичок поведінки під час небезпечних ситуацій мали учні 5-9 класів під час проведення ток-шоу "Скажемо:"Ні!" всім пожежам на землі" (Рафалович Г. Ф.) та сценічної композиції "Завжди: у холод, спеку дотримуйся правил безпеки" (Новосад Н. В.)

Урок мужності у школі

22 жовтня у школі пройшла тематична лінійка "Мужності героїв-слава", яку підготувала і провела керівник Музею Бойової слави нашої школи Бабій Г. Ф. На лінійку був запрошений житель села Ощів, учасник АТО Сенюта Ю. І. Він з хвилюванням розповідав учням про героїзм воїнів-захисників цілісності нашої держави, про важкі солдатські будні, відповідав на запитання присутніх у залі учнів і вчителів. Школярі адресували воїнам поетичні рядки, патріотичні пісні

День відкритих дверей у 2 класі

14 жовтня класний керівник 2 класу Годлевська Т. М. та її вихованці запросили батьків учнів та вчителів школи на відкритий урок літературного читання. Учні продемонстрували свої читацькі навички, рівень розвитку зв'язного мовлення. Після уроку відбувся круглий стіл із проблеми " Як допомогти дитині вчитися", у роботі якого взяли участь батьки учнів, класний керівник, заступник директора із навчально-виховної роботи та шкільний психолог. У процесі невимушеного спілкування усі вихователі виробили єдині підходи та вимоги щодо формування загальнонавчальних умінь і навичок учнів.

Вітаємо!..

...Дубовика Володимира, учня 7 класу, переможця районного конкурсу малюнків на тему "Ми - діти козацького роду" (І місце). Бажаємо нових творчих успіхів!

Україна - єдина країна

Ласкаво відкрила двері наша школа для 61 учня 1 - 9 класів. Навчальний рік, як завжди розпочався урочистою лінійкою, на яку зійшлись не тільки школярі, вчителі та їх батьки, а й запрошені гості. Після лінійки класні керівники провели з учнями перший урок, тема якого "Україна - єдина країна". Діти на конкретних прикладах героїзму і відданості воїнів-учасників АТО, героїв Небесної сотні вчилися любити рідну Батьківщину, поважати її символи, не забувати національних героїв, гордитися за свій народ.

У літечко веселе відкрила школа двері!..

Такими словами розпочалось свято відкриття літнього оздоровчого табору з денним перебуванням "Веселка", який гостинно запросив на оздоровлення 35 учнів 1 - 8 класів нашої школи. Діти об'єднались у два загони: "Живчики" (вихователі Новосад Н. В.  та Івашко О. І.) і "Краплинки-веселинки" (вихователі Поліщук І. М. та Шеремета А. В.), які представляли на святі свої девізи, загонові пісні. Із привітанням до всіх присутніх звернулась директор школи Притолюк Н. Р., яка відмітила важливість турботи уряду нашої держави про оздоровлення і відпочинок  школярів, створення всіх необхідних для цього умов. У виступі директора табору Костюка М. М прозвучали побажання хорошого відпочинку, набуття нових умінь і навичок, позитивного настрою усім дітям . Старший вихователь Мельничук А. О. повідомила про план заходів упродовж роботи табору. 

   "Веселка, веселка із сонця й води,

    Ми сильними й дужими будем завжди", - під таким оптимістичним девізом продовжує свою роботу табір радості, дружби та здоров'я .

17 квітня - народознавче свято "Паска в гості завітала"

На таку тему відбувся виховний захід для учнів 1 - 4 класів у формі усного журналу, який підготувала педагог-організатор нашої школи. Із сторінок журналу діти дізналися про традиції писанкарства на Україні, символічність кольорів та зображень, техніки виготовлення писанок, звичаї Великодніх свят. Із захопленням молодші школярі "складали "Великодній кошик та розгадували кросворд, відгадували загадки про традиції Великодніх свят. Усі діти ділилися своїми сподіваннями та очікуваннями від святкування Паски.

21 лютого - Свято здоров'я

 Як відомо, турбота про здоров'я дитини, формування навичок здорового способу життя - головні завдання, які стоять в центрі уваги кожного вчителя. І важливо, щоб із початкових класів учні набули необхідних життєвих навичок, що сприяють збереженню і зміцненню здоров'я кожного школяра. Щоденно класовод 2,3 класів Шеремети А. В. приділяє велику увагу формуванню здоров'язбережувальних компетентностей своїх вихованців. І як результат  - діти з усією старанністю і відповідальністю під керівництвом Алли Володимирівни підготували Свято здоров'я, учасниками якого були самі учні, їх батьки, учитель фізичної культури. Молодші школярі продемонстрували знання набутих навичок особистої гігієни, дотримання режиму праці і відпочинку. Допомагали їм у цьому казкові герої: Мийдодир, Карлсон, Русалонька. Цікавими для дітей були виступи їх мам про користь вітамінів, вибір зубної пасти, значення щеплень. А вчитель фізкультури Рафалович В. П. порекомендував учням корисні вправи ранкової зарядки, наголосив на необхідності щоденного їх виконання. Веселі сценки за участю учнів 6, 7 класів, танці та пісні сприяли емоційному піднесенню, позитивному налаштуванню на зміцнення здоровя. Директор школи Притолюк Н. Р. звернула увагу батьків на необхідності єдності зусиль школи і сім'ї щодо профілактики захворюваності школярів, проінформувала про якість харчування дітей в школі, дотриманняучнями основних санітарно-гігієнічних вимог, контроль з боку вчителів і дирекції школи. Завершилось свято смачним вітамінним столом, який підготували батьки для дітей. 

13 лютого - День відкритих дверей

Гостинно відкрила школа двері для батьків учнів 8 класу (класний керівник Рафалович В. П. ) У програмі дня - відкриті уроки біології, світової літератури, всесвітньої історії, іноземної мови, геометрії. Після спостереження проведених уроків батьки поділилися своїми враженнями і висновками. Учні порадували рідних своїми здобутками і успіхами. Завершився день народознавчим святом "Благослови, мати, весну закликати", яке діти підготували із класним керівником.

06 лютого - конкурс читців поезії Т. Г. Шевченка

Учасниками шкільного етапу конкурсу були учні  3 - 8 класів. Найбільш активними - учні 5 і 7 класів (по 4 учасники). Журі відзначили виразність читання Кубської І. (3 клас), Рудчик Д. (7 клас). Однак переможцем конкурсу визнано ученицю 7 класу Родзінську Д., яка продовжить боротьбу за перемогу в окружному етапі конкурсу .

28 грудня - Новорічне свято

24 грудня. Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Новосад Роман, 8 клас

І місце - українська мова

І місце - історія

ІІ місце - географія

Пивовар Вікторія,8 клас

ІІ місце - англійська мова

ІІ місце - біологія

Рудчик Андрій, 9 клас

ІІІ місце - фізика

ІІІ місце - історія

Родзінська Дарина, 7 клас

ІІ місце - українська мова

Так тримати!!!

04 жовтня - День учнівського самоврядування у школі

З нагоди професійного свята - Дня Учителя учком школи організував День учнівського самоврядування. Учні 9 класу вперше побували в ролі вчителів та дирекції школи, а для рідних учителів підготували святковий "Вчительський вогник". У програмі свята - літературні і музичні вітання.  Безліч приємних вражень та позитивних емоцій залишилось у всіх присутніх.

    Зі святом вас, дорогі учителі! Нехай ніколи не згасає у ваших серцях вогник тепла і любові до дітей.

20 вересня

Вітаємо переможців шкільного Свята квітів!

І місце  - учні 8 класу (класний керівник Рафалович В. П.) у номінації "Краще художнє оформлення"

І місце - учні 9 класу (класний керівник Середа Т. І.) у номінації "Оригінальність захисту"

І місце - учні 7 класу (класний керівник Новосад В.Я.) у номінації "Відродження кращих народних традицій

І місце - учні 6 класу (класний керівник Новосад Н. В.) у номінації "Оригінальність композиції та творчий задум"

І місце - 5 клас (класний керівник Мельничук А. О.) у номінації "Змістовність композиції"

  Бажаємо нових перемог !

Гостинно школа запросила на навчання школярів

Cвято Останнього шкільного дзвоника

Семінар "Наступність між дошкільною і початковою освітою - важлива умова безперервності освіти"

"Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дітей. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує сьогодні робити те, що робила вчора. Нехай нове з'являється в її житті поступово, і не приголомшує новими враженнями", - писав

В. О. Сухомлинський. З метою створення сприятливих умов для навчання майбутніх першокласників, вироблення єдиних цілей і напрямів роботи вихователів дошкільників і вчителів початкових класів 18 квітня відбувся семінар із проблеми наступності між дошкільною і початковою ланкою загальної середньої освіти на базі ДНЗ с. Терешківці. У роботі семінару взяли участь: завідувач ДНЗ Порванська Л. Г. та вихователь Саджайя Н. Р., заступник директора із навчально - виховної роботи  ЗОШ І - ІІ ст с. Ощів Рафалович Г. Ф. і вчитель початкових класів Годлевська Т. М., вчителі початкових класів ЗОШ І ст с. Терешківці Антонюк М. В. і Дмитрук Л. А., батьки дошкільнят старшої групи. На відкритому занятті із майбутніми першокласниками, яке провела вихователь Саджайя Н. Р. , панували щирість, невимушеність, доброзичливість. Діти з задоволенням виконували завдання від казкового героя Буратіно: рахували від 1 до 10, читали склади і слова, ділили слова на склади, робили звуковий аналіз слів, розв'язували завдання на кмітливість, складали геометричні фігури і в подарунок гостям співали пісні. Порванська Л. Г. наголосила батькам на необхідності систематичного відвідування дитячого садка, проаналізувала ознаки фізичної, психічної та вольової готовності дітей до школи. В свою чергу вчителі початкових класів Годлевська Т. М. та Дмитрук Л. А. ознайомили батьків із змістом і особливостями та труднощами у навчанні першокласників. Після заняття було проведено круглий стіл для педагогічних працівників. Рафалович Г. Ф. звернула увагу на хід впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти, запропонувала проект спільного алгоритму дій щодо покращення процесу адаптації першокласників до навчання у початковій школі, моделі випускника дитячого садка і випускника першого класу для подальшого обговорення у навчальних закладах. Всі учасники семінару висловили думку про необхідність і доцільність проведення спільних навчально - виховних та методичних заходів на базі ДНЗ і школи.

Місячник безпеки життєдіяльності

З 1 по 30 квітня в школі, як і в інших школах району, проходить місячник безпеки жиитєдіяльності. Дирекцією та вчителями школи заплановано і проводиться ряд заходів з метою профілактики нещасних випадків і травм серед учасників навчально-виховного процесу. Цікаво пройшла зустріч із працівниками газового господарства, під час якої учні закріпили відомі та отримали нові знання про правила безпечного поводження із газовими приладами в побуті.

Масляна, Масляна, яка ж ти коротка!

Масляна, або Колодій заключають зимовий цикл свят, зиму проводжають. І хоч неохоче в цьму році зима здає свої позиції, та все ж веселе і радісно закликали весну учні 5 і 6 класів на родинному святі, яке відбулося 15 березня у нашій школі. Учасники свята розповіли про символічність кожного дня останнього тижня перед Великим постом, відродили давні звичаї святкування Колодки. За традицією, всі учасники і гості ласували смачними млинцями та варениками, брали участь у забавах та іграх. Класний керівник 5 класу Новосад Н. В. наголосила, що доброта і смирення, прощення і людяність - це шлях до духовного очищення у період посту.

Бабусю рідненька, ти все в світі знаєш...

На таку тему відбулося родинне свято у 3, 4 класах.Запрошені на свято бабусі учнів розповіли багато цікавого про раннє дитинство своїх чад, поділились спогадами про звичаї і обряди своїх дитячих літ. Їх онуки подарували їм "букети" ласкавих слів, "сонечка" лагідних імен, "намисто" із побажань та музичні вітання. Класовод Годлевська Т. М. наголосила на важливості довірливих стосунків, поваги і любові до старших у сім'ї. Найкращими подарунками бабусям були вироби, зроблені власними руками онуків - "сердечка". Свято відзначалося душевністю, високою моральною спрямованістю.

Найкраща наука - батькова...

Незвичайним і цікавим запам'ятають учні 1 і 2 класів урок образотворчого мистецтва, який пройшов 6 березня. Адже урок - майстер-клас проводив місцевий художник, тато учениці 1 класу Ковальов Ярослав Петрович. Напрочуд вдалими вийшли малюнки весняної природи школярів. А татові дуже сподобалось бути в ролі вчителя, хоча, за його словами, і досить нелегко. Після уроку класовод Шеремета А. В. провела родинне свято "Кожна мама із весною схожа", яке допомогло дітям краще пізнати своїх мам, а батькам - побачити здібності своїх дітей.

05 березня - День відкритих дверей

Цікаво і змістовно пройшов день відкритих дверей у 6 класі. Батьки учнів відвідали уроки української мови

(Притолюк Н. Р.), математики (Костюк М. М.), природознавства (Рафалович Г. Ф.),англійської мови

(Івашко О. І.).Завершився день проведенням родинного свята "Із родини йде життя людини". Атмосфера свята була щирою і невимушеною. Слова любові і вдячності, музичні вітання линули з уст школярів для рідних людей.У конкурсах і розвагах батьки охоче брали участь. Класний керівник Новосад В. Я. привітав усіх жінок із наступаючим святом 8 Березня.

Мовно-літературний тиждень

Із 25 лютого по 01 березня у 3, 4 класах проходив мовно-літературний тиждень. На протязі тижня були проведені конкурс віршів про мову, виставка дитячих робіт "Веселка дитячої творчості", демонстрація плакату "Наша мова калинова", літературні посиденьки, відкритий урок з української мови, мовний турнір. Цікаво і змістовно пройшло родинне свято "Тато, мама і я - читацька сім'я", активними учасниками якого були батьки учнів. Класовод Т. М. Годлевська відмітила, що формування любові до рідної мови починається у сім'ї.

28 лютого-Огляд художньої самодіяльності

У приміщенні клубу с. Ощів відбувся огляд художньої самодіяльності шкіл округу. Репертуар нашої школи  представляли  сольні  виконавці Новосад Р., Бондарук В. , дует Бондарук В. і Тимбурська М., вокальна група дівчат 8 класу та хор. Музична композиція була приурочена пам'яті Т. Г. Шевченка.

Пам'ятаємо ці дати!..

19 грудня - день святого Миколая

У цей день кожен школяр з нетерпінням чекав подарунків від святого Миколая. Тому у нашій школі святий завітав у кожен клас. І не сам, а зі своїми помічниками - ангелами. Вони привітали усіх зі святом, побажали учням і вчителям здоров'я і хорошого настрою на цілий рік.

13 грудня - Українські вечорниці "Сонцесяйна Калита"

"Ой, Калита, Калита, із чого ж ти вилита? Ой, я з жита сповита, ой, я сонцем налита для красного цвіту по білому світу", - лунали слова на родинному святі у 7 класі. Усі присутні з цікавістю спостерігали за традиційними ворожіннями, які відбувалися у цей день. Жваво і захоплююче пройшов обряд кусання Калити. Гуморески, жарти, бувальщини розповідали хлопці і дівчата. Допомогу у підготовці і проведенні свята надали батьки. Класний керівник Рафалович В. П. відзначив активність, ініціативність учнів - учасників свята.

06 грудня - Свято до Дня Збройних Сил України

У програмі свята: музичні вітання від дівчат школи, віршовані побажання хлопцям та вчителям-мужчинам. 

16 листопада - Посвята у козачата

Цей день став особливим для учнів 5 класу. Адже їх було урочисто прийнято у Козацьку республіку. Але цьому передував цілий ряд випробувань, які підготував для них кошовий отаман Ткач Павло: на знання звичаїв і побуту козаків, на спритність і кмітливість, на силу і винахідливість. П'ятикласники успішно справилися із завданнями, тому їм було присвоєно почесне ім'я куреня імені Богдана Хмельницького. Козачата урочисто пообіцяли, що будуть гідними слави своїх доблесних предків.